СУМИРИБООХОРОНА
Управління охорони, використання і відтворення водних бiоресурсiв та регулювання рибальства в Сумській області

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ


УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ

І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З

25 листопада 2015 року                      м. Суми                                          49

Про початок проведення перевірки

відповідно до Закону України «Про

очищення влади»

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі Закон), порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбаченої частинами третьою і четвертою статті 1 Закону, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563 (далі Порядок проведення перевірки), та пункту 1.9 Плану заходів на 2015 рік, спрямованих на запобігання корупційним і злочинним проявам, та реалізацію Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, затвердженого наказом Держрибагентства України від 15.12.2014 № 371,-

НАКАЗУЮ:

1.Провести перевірку, передбачену Законом, державних службовців Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області, визначивши днем початку перевірки 25 листопада 2015 року.

2.Затвердити План заходів Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області щодо організації проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбаченої частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

3.Призначити відповідальним за проведення перевірки головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом Євдан І.А.

4.Визначити головного спеціаліста сектору іхтіології та регулювання рибальства Петрову Л.А. відповідальними за оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті Сумирибоохорони.

5.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник                                             О.В. Влезько